Про нас + історія

Мотофестиваль “Дорога на Січ” одна з наймасштабніших тематичних подій в Україні.

Колона мотоциклів понад 10 кілометрів, цікаві розваги. Багаторічний досвід, професійна команда (12 років організації подібних заходів), унікальні місце проведення та сценічна конструкція, організація побуту та багато іншого дає бачення росту в один з найпотужніших музично-тематичних фестивалів в Україні!

 

Історичне:   

2018 р. Міжнародний мотофестиваль "Дорога на Січ" проходить вшосте!
Розширена зона фудкорту та конкурсно-розважальна програма.
В цьому році сценічна конструкція отримала абсолютно новий звук та світло (деяке обладнання не має аналогів в Україні). Вперше фестиваль відвідали представники асоціації фестивалів Європи, закордонні ЗМІ. Вперше співпрацювали з закордонними артистами.
Приємно були вражені кількістю заявок на участь від гостей, клубів, асоціацій на наступний рік.
Розуміючи що йдемо вірним напрямком працюємо над 2019 роком, він має бути переломним! Багато ідей, цікавинок та ексклюзиву.
Будемо вражати.Одне життя – одна дорога, Дорога на Січ!

 

2017 рік. Мотофестиваль "Дорога на Січ" відсвяткував свої впевнені 5 років, його відвідали понад 5000 гостей, також відрив нову "географію" представниками багатьох Європейських країн. Розширив свою лінійку сувенірної продукції. Вперше фестиваль проходив протягом 4-ьох днів.

Мотофестиваль Дорога На Січ, Юрій Перкін, Владислав Фурсов рок фестиваль, байкфест Україна 2018 мотоподія мотофестиваль Дорога на Сич Сладкий Тур


2016 рік. Встановлено Національного Рекорду України на Найдовшу мото-колону!Акцент зроблений на шоу повністю виправдано. Сценічний комплекс якому немає рівних в Україні,  концертна шоу-програма за участі зірок естради, режисерські постановки, вогняне та піротехнічне шоу, шоу каскадерів та багато іншого...
 

Мотофестиваль Дорога На Січ, Юрій Перкін, Владислав Фурсов рок фестиваль, байкфест Україна 2018 мотоподія мотофестиваль Дорога на Сич Сладкий Тур

2015 рік. Мотофестиваль “Дорога на Січ” входить в трійку кращих та наймасштабніших в Україні. Більше 4000 учасників.
 Колона мотоциклів 15 кілометрів, цікаві розваги, жодного негативного відгуку як на фестивалі, так і в соц.мережах.
Продовжені соціальні програми та волонтерська робота.
 

Мотофестиваль Дорога На Січ, Юрій Перкін, Владислав Фурсов рок фестиваль, байкфест Україна 2018 мотоподія мотофестиваль Дорога на Сич Сладкий Тур
2014 рік. В цьому році фестиваль відвідало більш як 2000 людей. Фестиваль стрімко набирає оберти. До партнерства долучаються торгові марки «Хортиця», «Sidre Royal». В програму фестивалю закладено соціальну складову. Проведена велика волонтерська робота, та зібрані кошти захисникам України. Випущено власну сувенірну продукцію з оновленим логотипом. Фестиваль активно транслюється на центральному телебаченні. Створений тематичний сценічний конструктив.


Мотофестиваль Дорога На Січ, Юрій Перкін, Владислав Фурсов рок фестиваль, байкфест Україна 2018 мотоподія мотофестиваль Дорога на Сич Сладкий Тур

 


 2013 год. Мотофестиваль  вперше проводиться в обласному центрі - м. Черкаси ,на території  козацької фортеці «Дахнівська Січ", в центрі України. Присутні гості з Фінляндії, Австрії, Німеччини, Литви, Молдавії, Росії і т.д. В організації активно брали участь міська влада та обласна адміністрація. Фестиваль підтримують такі компанії як ТМ «Чернігівське», TM «MacCoffee», «BOSCH», ТМ «Златогор» та ін. Випущено власну сувенірну продукцію.


Мотофестиваль Дорога На Січ, Юрій Перкін, Владислав Фурсов рок фестиваль, байкфест Україна 2018 мотоподія мотофестиваль Дорога на Сич Сладкий Тур 

 2012 рік. Створення креативної групи «Doroga Grоup». Учасники команди подорожують світом, приймають участь в міжнародних фестивалях, соціальних акціях, займаються благочинністю. Набираються досвіду для подальшої роботи.

 

2011 рік. Близько 2000 учасників. фестиваль - проходить з небувалим охопленням аудіторіі.Були зняті основні частини художнього фільму «Дон Кіхот» - про байкерів та їхнє життя. Традиційно, програма фестивалю була насичена конкурсами та іншими заходами у супроводі українських та зарубіжних муз.колективів.

 

2010 рік. Фестиваль пройшов традиційно резонансно. У ньому взяло участь понад 1000 учасників з України, Росії, Білорусі, Польщі, Литви, Латвії. Обширна соціальна програма. Традиційне відвідування школи - інтернату з врученням цінних подарунків дітям. Проїзд колоною по місту та спілкування з тисячами городян, висвітлення заходу на телебаченні і в пресі.

 

2009 рік. Близько 1000 мотоциклів. Мотофестиваль стає без перебільшення міжнародним. Присутні учасники з Росії, Білорусії, Молдови, Польщі, Чехословаччини. Колона з понад тисячі мотоциклів цілу годину їде по містом. Велика культурна програма робить мотофестиваль подією року в Кіровоградській області. На ньому виступають відомі музиканти, вперше завдяки спонсорам проводиться лотерея, де головним призом є автомобіль!

 

 2008 рік.  700 учасниківВ смт Олександрівці, в школах міста оголошено «День байкера». У цей день в рамках соціальної програми байкери відвідують місцеву школу-інтернат. Учні шкіл демонструють учасникам фестивалю самодіяльну концертну програму, тематичні сувеніри і вироби. Байкери дарують дітям подарунки, проводять різні цікаві конкурси та змагання, і звичайно ж катають дітвору на мотоциклах.

 

 2007 рік. Вперше мотофестиваль  широко висвітлюється в місцевій і центральній пресі. На фестивалі присутні 500 мотоциклів. До допомоги в його проведенні долучаються представники військово-історичних організацій, місцева влада, підприємці.

 

2006 рік. Другий мотофестиваль.  300 мотоциклістів  вже не тільки з України, але й з Росії, Молдови - організували проїзд мотоколони до історичного місця - «Дуб Залізняка».

 

2005 рік.  смт. Олександрівка Кіровоградської обл. (перше місце проведення фестивалю). Присутні 200 мотоциклістів з різних міст України. У місті влаштовують справжнє свято - концерт за участю місцевих музичних колективів, проїзд мотоколони по місту. Після цього адміністрація міста Олександрівка звертається до організаторів  з проханням зробити фестиваль щорічним.