Мотофестиваль “Дорога на Січ” одна з наймасштабніших тематичних подій в Україні.

Колона мотоциклів понад 10 кілометрів, цікаві розваги. Багаторічний досвід, професійна команда (12 років організації подібних заходів), унікальні місце проведення та сценічна конструкція, організація побуту та багато іншого дає бачення росту в один з найпотужніших музично-тематичних фестивалів в Україні!

 

Історичне:

2020 р. Міжнародний мотофестиваль "Дорога на Січ" проходить восьмий рік поспіль!

 

8-й Міжнародний мотофестиваль "Дорога на Січ"! Фестиваль стає наймасштабнішим в Україні! Рекордна кількість відвідувачів – понад 7000 чол. Карантин вніс свої корективи в проведення фестивалю, але подія пройшла з максимально безпечно, з дотриманням режиму та карантинних норм. Додалося ще більше житлового фонду та поліпшення комфорту побуту для гостей. Наразі маємо понад 600 ліжко-місць. База проведення в цьому році прийняла майже максимальну кількість учасників, тому наступного фестивалю прийняте рішення розширення території, удосконалення фан-зони, збільшення наметовий містечок, удосконалення побуту.

20200801 IMG 2545

 

2019 р. Міжнародний мотофестиваль "Дорога на Січ" проходить всьоме!


Побудована повністю нова сценічна конструкція яка розрахована на виступи зірок світового масштабу!
Рекордна кількість відвідувачів – понад 6000 чол.
Розроблене на втілене в життя феєричне щоу за участі зірок голосу країни, відомих музикантів та оркестру зі світовим іменем «Lords of the Sound».
Традиційно вже фестиваль відвідують світові мото клуби, асоціації, ЗМІ, блогери, представники всеукраїнського та міжнародного бізнесу та навіть депутати Верховної ради.
Фестиваль робить акцент на шоу програму та режисерські постановки, але не забуває про досконалу організацію побуту та гарних умов для гостей та учасників.
Фестиваль випустив брендову лінійку одягу та одноіменний сорт темного крафтового пива – «Дорога на Січ».  

20190803 IMG 2462

 

2018 рік


Розширена зона фудкорту та конкурсно-розважальна програма.
В цьому році сценічна конструкція отримала абсолютно новий звук та світло (деяке обладнання не має аналогів в Україні). Вперше фестиваль відвідали представники асоціації фестивалів Європи, закордонні ЗМІ. Вперше співпрацювали з закордонними артистами.
Приємно були вражені кількістю заявок на участь від гостей, клубів, асоціацій на наступний рік.
Розуміючи що йдемо вірним напрямком працюємо над 2019 роком, він має бути переломним! Багато ідей, цікавинок та ексклюзиву.
Будемо вражати.Одне життя – одна дорога, Дорога на Січ!

8026 b746d6b96996

 

2017 рік

Мотофестиваль "Дорога на Січ" відсвяткував свої впевнені 5 років, його відвідали понад 5000 гостей, також відрив нову "географію" представниками багатьох Європейських країн. Розширив свою лінійку сувенірної продукції. Вперше фестиваль проходив протягом 4-ьох днів.

Мотофестиваль Дорога На Січ, Юрій Перкін, Владислав Фурсов рок фестиваль, байкфест Україна 2018 мотоподія мотофестиваль Дорога на Сич Сладкий Тур

 

2016 рік

Встановлено Національного Рекорду України на Найдовшу мото-колону!Акцент зроблений на шоу повністю виправдано. Сценічний комплекс якому немає рівних в Україні,  концертна шоу-програма за участі зірок естради, режисерські постановки, вогняне та піротехнічне шоу, шоу каскадерів та багато іншого...
 

Мотофестиваль Дорога На Січ, Юрій Перкін, Владислав Фурсов рок фестиваль, байкфест Україна 2018 мотоподія мотофестиваль Дорога на Сич Сладкий Тур2015 рік

Мотофестиваль “Дорога на Січ” входить в трійку кращих та наймасштабніших в Україні. Більше 4000 учасників. Колона мотоциклів 15 кілометрів, цікаві розваги, жодного негативного відгуку як на фестивалі, так і в соц.мережах. Продовжені соціальні програми та волонтерська робота.
 

Мотофестиваль Дорога На Січ, Юрій Перкін, Владислав Фурсов рок фестиваль, байкфест Україна 2018 мотоподія мотофестиваль Дорога на Сич Сладкий Тур2014 рік

В цьому році фестиваль відвідало більш як 2000 людей. Фестиваль стрімко набирає оберти. До партнерства долучаються торгові марки «Хортиця», «Sidre Royal». В програму фестивалю закладено соціальну складову. Проведена велика волонтерська робота, та зібрані кошти захисникам України. Випущено власну сувенірну продукцію з оновленим логотипом. Фестиваль активно транслюється на центральному телебаченні. Створений тематичний сценічний конструктив.


Мотофестиваль Дорога На Січ, Юрій Перкін, Владислав Фурсов рок фестиваль, байкфест Україна 2018 мотоподія мотофестиваль Дорога на Сич Сладкий Тур

 

2013 рік

Мотофестиваль  вперше проводиться в обласному центрі - м. Черкаси ,на території  козацької фортеці «Дахнівська Січ", в центрі України. Присутні гості з Фінляндії, Австрії, Німеччини, Литви, Молдавії, Росії і т.д. В організації активно брали участь міська влада та обласна адміністрація. Фестиваль підтримують такі компанії як ТМ «Чернігівське», TM «MacCoffee», «BOSCH», ТМ «Златогор» та ін. Випущено власну сувенірну продукцію.


Мотофестиваль Дорога На Січ, Юрій Перкін, Владислав Фурсов рок фестиваль, байкфест Україна 2018 мотоподія мотофестиваль Дорога на Сич Сладкий Тур
2012 рік

Створення креативної групи «Doroga Grоup». Учасники команди подорожують світом, приймають участь в міжнародних фестивалях, соціальних акціях, займаються благочинністю. Набираються досвіду для подальшої роботи.

2011 рік

Близько 2000 учасників. фестиваль - проходить з небувалим охопленням аудіторіі.Були зняті основні частини художнього фільму «Дон Кіхот» - про байкерів та їхнє життя. Традиційно, програма фестивалю була насичена конкурсами та іншими заходами у супроводі українських та зарубіжних муз.колективів.

2010 рік

Фестиваль пройшов традиційно резонансно. У ньому взяло участь понад 1000 учасників з України, Росії, Білорусі, Польщі, Литви, Латвії. Обширна соціальна програма. Традиційне відвідування школи - інтернату з врученням цінних подарунків дітям. Проїзд колоною по місту та спілкування з тисячами городян, висвітлення заходу на телебаченні і в пресі.

2009 рік

Близько 1000 мотоциклів. Мотофестиваль стає без перебільшення міжнародним. Присутні учасники з Росії, Білорусії, Молдови, Польщі, Чехословаччини. Колона з понад тисячі мотоциклів цілу годину їде по містом. Велика культурна програма робить мотофестиваль подією року в Кіровоградській області. На ньому виступають відомі музиканти, вперше завдяки спонсорам проводиться лотерея, де головним призом є автомобіль!

 2008 рік

700 учасників. В смт Олександрівці, в школах міста оголошено «День байкера». У цей день в рамках соціальної програми байкери відвідують місцеву школу-інтернат. Учні шкіл демонструють учасникам фестивалю самодіяльну концертну програму, тематичні сувеніри і вироби. Байкери дарують дітям подарунки, проводять різні цікаві конкурси та змагання, і звичайно ж катають дітвору на мотоциклах.

 2007 рік

Вперше мотофестиваль  широко висвітлюється в місцевій і центральній пресі. На фестивалі присутні 500 мотоциклів. До допомоги в його проведенні долучаються представники військово-історичних організацій, місцева влада, підприємці.

2006 рік

Другий мотофестиваль.  300 мотоциклістів  вже не тільки з України, але й з Росії, Молдови - організували проїзд мотоколони до історичного місця - «Дуб Залізняка».

2005 рік

смт. Олександрівка Кіровоградської обл. (перше місце проведення фестивалю). Присутні 200 мотоциклістів з різних міст України. У місті влаштовують справжнє свято - концерт за участю місцевих музичних колективів, проїзд мотоколони по місту. Після цього адміністрація міста Олександрівка звертається до організаторів  з проханням зробити фестиваль щорічним.

Наші партнери

index

p chernigivp cidre

pol

morsh

Lazzaro

Головний інформаційний партнер

p roks

МИ У СОЦ.МЕРЕЖАХ:

youtube facebook instagram